Van 't straat
69 m²
Appartement
Alles wat je wilt mét terras op ’t hippe Zuid
Iedereen wil wonen op het Zuid, maar vaak is het te duur of in zo’n staat dat je bijna zou beginnen huilen. Dit appartement op de 2de verdieping is echter gerenoveerd zoals jij het zelf ook gedaan zou hebben. Met oog voor detail, stijl en comfort en enkele authentieke elementen.
Smullen en kokkerellen in licht en stijl
In een prachtig gebouw van gele baksteen pal op het Zuid bevindt zich een volledig gerenoveerd modern tweeslaapkamerappartement.
Kom gelijk tot rust in een frisse inkomhal op gietvloer. Via een trap arriveer je op de 2de verdieping en kom je binnen in het salon. Een lichte gegoten vloer loopt doorheen het volledige appartement. De hele leefruimte baadt in het licht. Dit licht wordt nog versterkt door de wite keuken.
De keuken is volledig uitgerust met alle toestellen en een groot marmeren werkblad. Ook aan het eiland van Carrara marmer kun je al je ingrediënten uitstallen of rustig ontbijten of je gasten alvast laten aperitieven. Er is opbergruimte zat. Leuk detail zijn de zwarte handvaten van de kastjes en de kraan. Dankzij de open keuken hou je ook contact met je gezelschap aan tafel.
De rode marmeren schouw in de zitruimte werd bewaard. Dit creëert extra sfeer en staat in mooi contrast met de verdere moderne afwerking. Een authentieke houten dubbele deur met gekleurd loodglas zorgt voor een stijlvolle afscheiding met het slaapgedeelte.
Slapen in een hotel
Achter de dubbele deur schuilt een grote slaapkamer en kun je meteen de badkamer met toilet in. Het wastafelmeubel van multiplex met marmeren blad vormt een mooie combo met de gegoten vloer. De ruime regendouche met glazen wand is ideaal om stilletjes wakker te worden. Naast de badkamer bevindt zich ook een wasplaats. Handig want zo moet je je vuile was niet mee de badkamer in sleuren.
Aansluitend is er een 2de slaapkamer. Perfect als dressing, bureau of babykamer.
Vanuit de slaapkamer kun je meteen het terras op. Dit is stijlvol afgewerkt met kleine zwarte tegels van gevestigde waarde Winckelmans. Verschillende stopcontacten en een kraan zorgen voor alle comfort.
No worries
Hier maak je je jaren geen zorgen meer. Alles is gerenoveerd. Van waterleidingen tot elekriciteit. Ook de ketel is nieuw. En de nieuwe ramen hebben uiteraard allemaal dubbele beglazing. Slapen doe je op twee oren dus.
Wacht niet langer en maak vrijblijvend een afspraak via info@ugly.be.
Lees meer...
Algemeen
Categorie:Appartement
Oriëntatie:west
Verwarming:individueel
Overzicht
Woonoppervlakte:69 m²
Aantal slaapkamers:2
Aantal badkamers:1
Renovatiejaar:2016
Algemene indeling
Kelder:Ja
Tuin:Nee
Terras:Ja
Inlichtingen
Bouwvergunning:Ja
Dagvaarding:Nee
Voorkoop recht:Nee
Certificaat elektriciteit:ja, conform
EPC:B
Overstromingsgebied:niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied
Interesse?
Het spijt ons. Deze woning werd reeds verkocht.