Van 't straat
170 m²
Huis
Byebye saai strandhuis! Hello karaktervolle, gerenoveerde villa in Cadzand
Wil je de stadsdrukte ontvluchten en wil je je graag af en toe in een tweede woonst of altijd terugtrekken aan zee? Dan ben je ongetwijfeld al vaak gebotst op lelijke, zielloze en te hoog geprijsde huizen. Maar gelukkig voor jou is er hier – eindelijk ! – die ene woning die én karaktervol én ruim én eigentijds én ideaal gelegen én helemaal af is. En dan ook nog eens in het zalige Cadzand, net over de Nederlandse grens.
Idyllische ligging
Die ideale ligging aan zee is buitenkomen, en op minder dan een kwartiertje wandelen de zee zien schitteren. Van daaruit ben je in een mum van tijd in het culinair walhalla van Sergio Herman met onder meer Pure C en Air Republic.
Of kuier verder door in het pittoreske dorpje naar een leuke bakker, pizzeria en fijn restaurant. En brunchen? Dat kan gewoon in de gezellige B&B aan de overkant.
De hand van de architect
De villa werd volledig gerenoveerd en uitgetekend door de interieurarchitecten Peter Ivens en Bea Mombaers en dat merk je niet enkel aan de binnenkant.
Als één van de enige huizen in deze straat heeft de woning een voortuin. Zo lijkt het alsof de woning in het midden van de tuin zelf ligt. Extra handig: je kunt hier zelfs twee auto’s parkeren (met voorzieningen voor een laadpaal).
Ivens en Mombaers focusten zich op een duurzame en luxueuze totaalrenovatie met veel sfeer en warmte én waarbij de oorspronkelijke jaren 30-stijl in geïntegreerd werd.
Het comfort is echter helemaal anno 2022. Waarom nog een schakelaar gebruiken, als je via je mobiele telefoon de verwarming, elektriciteit en domotica op afstand kunt regelen? Geef toe: rolluiken en lichten bedienen met je stem of je tuinverlichting laten aanspringen bij thuiskomst is toch best indrukwekkend.
Strakke keuken met betonlook
Binnenkomen doe je in stijl dankzij het glas-in-lood-kunstwerkje in de inkomhal van Warner Berckmans. Je jas berg je op in de afgesloten, plafondhoge vestiairekast, je wandelschoenen of teenslippers in de handige opbergruimte.
Want die heb je natuurlijk niet nodig wanneer je kunt schrijden over de imposante gietvloer in beton-ciré die het huis een coole, moderne uitstraling geeft.
Diezelfde beton-ciré keert ook terug in het werkblad van het keukeneiland waar een dubbele spoelbak met designkraan de aandacht trekt. De keuken is strak en clean, dankzij het ontwerp én de vele opbergruimte in het eiland en in de grote houten kast.
Hier kook je in alle rust en zonder afleiding, behalve dan van het omgevende groen dat door de ramen naar binnen gluurt. Of van je gasten die het mogelijks te bont maken aan de aanpalende eettafel.
Haal buiten naar binnen
En dat brengt ons gelijk in de woonruimte. Die bestaat uit twee delen, opgesplitst door een wand met meubel, en toch organisch verbonden dankzij een doorkijk-openhaard op hout. De wandkast werd op maat gemaakt met schuifdeur waardoor je ofwel je bureau verstopt en je televisie toont of andersom.
Het ruimtegevoel wordt ook gecreëerd door de enorme lichtinval via grote raampartijen rondom. De brede schuifdeuren in de eetruimte leiden je naar de tuin die werd ontworpen door een gerenommeerde tuinarchitect en voorzien is van een automatische sproei-installatie en verlichting.
Ook in de winter haal je de zomer in huis met de barbecue in de eetkamer. Vergeet dan niet je schuifraam open te zetten, dat meteen toegang geeft tot het ruime zwevende betonnen terras achteraan. Ook zo wordt het buitengevoel naadloos verbonden met het interieur.
Drie ruime slaapkamers
Via een houten trap arriveer je op de 1ste verdieping met 2 slaapkamers én badkamers. Vanuit de masterbedroom wandel je zo de ensuite-badkamer in, waarbij het perfect passende houten wandmeubel de eyecatcher vormt. En vanonder je inloopdouche mijmer je lustig over je perfecte outfit die pronkt in de aansluitende dressing.
De 2de badkamer heeft een strak vormgegeven badkuip. De hippe Winckelmans-mozaiektegeltjes krijgen een lijnen-rappel in de lichte tegelvloer. Dit bezorgt je een soort trendy hotelgevoel wanneer je in bad duikt.
En oh ja, er is nog een 2de verdieping in de nok van het dak waar je de 3de slaapkamer vindt, die net zoals de andere twee slaapkamers groot genoeg is voor een dubbel bed. Zijn er kinderen of logées? Deze villa speelt de heerlijke én comfortabele gastvrouw voor iedereen.
Wil jij een prachtige villa met duurzaam modern comfort in het pittoreske Cadzand? Als tweede verblijf of voor altijd? info@ugly.be is the way to go!
Lees meer...
Algemeen
Categorie:Huis
Verwarming:condensatie
Overzicht
Woonoppervlakte:170 m²
Aantal slaapkamers:3
Aantal badkamers:2
Algemene indeling
Parkeerplaatsen:1
Kelder:Ja
Tuin:Ja
Grondopp:775
Inlichtingen
Dagvaarding:Nee
Voorkoop recht:Nee
Certificaat elektriciteit:nee
Bestemming:Juridisch
Overstromingsgebied:mogelijk overstromingsgevoelig gebied
Interesse?
Het spijt ons. Deze woning werd reeds verkocht.