Van 't straat
85 m²
Appartement
Maak het naar je zin in groene stadsrand
Lijd je aan het I want it all-syndroom, maar wil je daar geen mega budget voor neertellen? Kijk dan eens naar dit recente tweeslaapkamerappartement aan de Fruithoflaan. Net buiten de Singel en op de grens van bruisende gezelligheid en groene rust.
Je bent jong en je wilt wat of je bent wat ouder en je wilt ook nog wel wat, dan is dit centraal gelegen appartement ideaal. Met de fiets of de tram nip je als de wiedeweerga van een pintje op een van de terrassen in Zurenborg of in hartje Stad, maar ook te voet heb je tal van winkels en scholen in de buurt om alles snel en efficiënt te regelen. En van hier tot ginderachter rijd je ook in no time, want je auto staat gewoon netjes geparkeerd in je garagebox die je apart aankoopt voor € 35.000.
Zin om even in je schulp te kruipen na een nachtelijke escapade of gewoon omdat je daar nu af en toe zin in hebt, dan lonkt het Brilschanspark of de route naar het landelijke Boechout en omstreken. Of je terras, want dat kijkt heerlijk uit op groen. Of je er nu een krant leest, tuurt naar de vogels of er een heerlijke croissant van bakker Lebleu om de hoek oppeuzelt, deze ruimte is helemaal voor jou alleen.
Twee echte slaapkamers
Of voor je partner of kind natuurlijk. Want dankzij de twee slaapkamers leent dit appartement zich zowel voor singles, als voor kleine gezinnen. En maak je geen zorgen, de tweede slaapkamer is geen uit de kluiten gewassen berging, maar een volwaardige kamer waarin een tweepersoonsbed past.
En ook in de voortdurend verluchte badkamer is het nooit dringen. Dankzij een ruime inloopdouche van Desco en een grote wastafel is iedereen altijd op tijd klaar voor the rat race. En lang bezet kan het nooit zijn, want er is een aparte wc.
Minimalisme troef
Je potentiële nieuwe stek bevindt zich in een groot en kraaknet gebouw dat gezet werd in 2015. Dat het appartement niet oud is, merk je meteen aan de strakke, moderne, witte stijl. En dat is handig, want daardoor kun je heel makkelijk je persoonlijke touch toevoegen.
De eyecatcher en uniek voor het gebouw, is de witte gietvloer die doorheen alle ruimtes loopt. Niet enkel voelt je woonst daardoor een stuk ruimer aan, het geeft meteen ook een kunstzinnig cachet.
Open, niet open. Bij keukens heerst er nogal eens wat onenigheid over. Dat is hier van de baan dankzij de half-ingesloten keuken. Door een inham in de living, kook je op een inductievuur lichtjes uit het gezicht, maar hoor je wel alles wat er achter je rug gebeurt. Handig om deugnietjes niet al te veel vrijspel te geven én om gezellige gesprekken integraal mee te kunnen volgen.
Niet groot, wel handig, dat is de keuken. Door slimme keuzes zoals een combi-oven en een vriesvak in de koelkast, bereid je alles wat er uit jouw keukenbrein ontspruit. En ook je afwas staat nooit in de weg dankzij de vaatwasmachine van Pelgrim.
Wat ook niet in de weg staat, is je wasmachine. Die berg je oh zo handig op in de aparte bergruimte, waar nog meer praktische schabben hangen om spullen die je niet te vaak wilt zien, maar wel vaak gebruikt, in te stoppen. Je deelt ze wel met de individuele condensatieketel. En dat is dan ook weer geen ramp, toch?
Extra troef
Vaak lopen de maandelijkse kosten hoog op in een groot gebouw, maar niet hier. Voor € 110 per maand zit je gebeiteld, en ja, daar zit het gebruik van de lift mee in.
Zin om eens te komen kijken? Mail dan als de bliksem naar info@ugly.be
Oh ja, bij aankoop krijg je er uiteraard een postinterventiedossier bovenop.
Lees meer...
Algemeen
Categorie:Appartement
Verwarming:individueel, condensatie
Overzicht
Woonoppervlakte:85 m²
Aantal slaapkamers:2
Aantal badkamers:1
Algemene indeling
Tuin:Nee
Terras:Ja
Inlichtingen
Bouwvergunning:Ja
Dagvaarding:Nee
Voorkoop recht:Nee
Certificaat elektriciteit:ja, conform
EPC:A
Bestemming:Juridisch
Overstromingsgebied:niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied
Interesse?
Het spijt ons. Deze woning werd reeds verkocht.