Van 't straat
120 m²
Huis
Gerenoveerd opbrengstpand met 2 appartementen in bruisend Berchem
Wil je investeren in vastgoed zonder dat je zelf nog moet verbouwen of klussen én met gegarandeerde opbrengst? In een buurt waar heel Antwerpen wil wonen en met een interieur waar zowat iedereen van in zwijm valt? Het enige wat jij nog hoeft te zeggen is ‘ja, ik wil’ want dit pand in hartje Berchem has it all!
2 appartementen – 1 trendy stijl
Op de schaal van ‘hipheid’ krijgen terrazzotegels samen met een inloopdouche en een strakke, witte keuken tegenwoordig de hoogste scores. Kun je het voor minder doen? Ja, natuurlijk. Maar als je de optie hebt om een picture perfect te pakken te krijgen, dan doe je dat toch zeker!
De 2 appartementen werden met hetzelfde oog voor trendy, comfort en duurzaamheid stevig onder handen genomen. Alles werd vernieuwd. Het resultaat is een appartementsgebouw met een hoog wauw-gehalte en een garantie op verhuursucces. Singles of jonge koppels zullen in de rij staan om hun leven hier over een hippe boeg te gooien.
Je omringen door coolness is één ding, het aanvullen met gezelligheid maakt het tot de perfecte combo. En dat gebeurt hier zonder enige moeite. De lichtinval geeft het interieur en je gemoed elke dag een upgrade. Met die vrolijkheid lopen je 2 huurders elkaar dan in de gang tegen het lijf en voor ze het weten spelen ze de hoofdrol in een nieuw real-live Friends-seizoen. Happy huurders, happy jij!
Geïnstalleerd comfort
Geen zorgen, de schone plaatjes misleiden niet. Deze appartementen blinken ook uit in kwaliteit en materialen die tegen meerdere stootjes kunnen. In de keuken zijn het de oven, de frigo, de diepvriezer, de dampkap en het keramische vuur die voor het ‘keep calm and cook on’-gevoel zorgen. In de badkamer is het het duo van inloopdouche met ingebouwde kraan en lavabo met dito kraan dat de show steelt. Het aparte toilet is simpelweg handig.
De verlichting werd deskundig aangebracht zodat sfeer, comfort en gezelligheid hier met topscores aan de haal gaan. En de slaapkamer? Die biedt plek voor een tweepersoonsbed en een grote kledingkast. In de inkomhal kom je opnieuw die prachtige terrazzotegels tegen. Die nemen je mee naar de privéberging waar er plaats is voor een wasmachine.
Als alles meezit
Locatie, locatie, locatie. Het is een klassieker, maar een die de droom blijft van elke verhuurder. Is de plek gegeerd dan is jouw eigendom dat ook. En dat is hier een zekerheid. Het hart van Berchem is bruisender dan ooit. De omgeving van de Driekoningenstraat leeft dankzij haar gezellige local-designer-shops, de etnische winkels die de geuren en kleuren van over heel de wereld op je bord brengen en de hippe bars zoals Brel en Cabagine. Op zaterdag haal je een bloemetje op de markt en op zondag flaneer je langs de mooie huizen uit de buurt.
Het gebouw ligt zowat naast Albert Heijn en vlak bij scholen, openbaar vervoer, een velostationnetje, het centrum… Het wooncomfort zit ‘m dus niet alleen in de appartementen.
Zelfs je huurders doen hier een topinvestering. De te verwaarloze gemeenschappelijke kosten doen hun bankrekening elke maand een sprongetje maken.
Is dit perfecte plaatje jouw perfecte investering? Laat het ons snel weten via info@ugly.be
Lees meer...
Algemeen
Categorie:Huis
Verwarming:individueel, condensatie
Dubbele beglazing:Ja
Overzicht
Woonoppervlakte:120 m²
Aantal slaapkamers:2
Aantal badkamers:2
Renovatiejaar:2021
Algemene indeling
Tuin:Nee
Terras:Nee
Inlichtingen
Bouwvergunning:Ja
Dagvaarding:Nee
Voorkoop recht:Nee
Certificaat elektriciteit:ja, conform
EPC:B
Bestemming:Juridisch
Interesse?
Het spijt ons. Deze woning werd reeds verkocht.