Van 't straat
85 m²
Appartement
2-slaapkamerappartement met terrasje en de zotste zonsondergangen
Lekker hoog, lekker rustig en de bruisende stad aan je voeten. Vanuit de zonovergoten living, het terras én de 2 slaapkamers heb je een uitzicht dat je doet duizelen. Dit appartement op de 10de verdieping heeft alles what a city lover needs. En blokjesparket overal. Dat ook.
De schoonste zonsondergangen
Er zijn mensen die er geld voor betalen om een glimp op te vangen van zo’n waanzinnig uitzicht op de stad. In dit appartement krijg je het er gewoon gratis bij. De vetstse zonsondergangen staan jou te wachten. En dat turen en gluren kan langs alle kanten. Vanuit de ruime leefruimte met open keuken, vanuit je bed of vanop je terrasje. Met z’n 6 m2 is dat perfect geschikt om er met een paar stoelen en een tafeltje een gezellig plekje van te maken.
Dat je van vanuit de living naar de achterkant van het appartement kunt kijken en omgekeerd geeft een enorm ruimtegevoel. De stad lijkt langs de ramen naar binnen te komen. Als ’s avonds overal de lichtjes aangaan, is dat zo gezellig. Maar eens in bed, mag het licht natuurlijk uit. Geen probleem: rolluiken naar beneden en welkom nacht. In slaapkamer 1 gaat dat automatisch, in slaapkamer 2 moet je zelf een beetje spierkracht gebruiken.
Lage energiekosten
Rust hangt hier eigenlijk dag in dag uit. In 2017 kreeg de voorkant van het appartement nieuwe ramen van Winsol met dubbel glas en zonnewering.
Een paar jaar eerder, in 2011, werden de badkamer en de keuken vernieuwd. De keuken werd ook opengetrokken. Een leuk toogje loopt als een bruggetje naar de leefruimte. Koken doe je hier nooit alleen. Zelfs als er niemand anders thuis is, heb je nog altijd het uitzicht als een stille huisgenoot.
Wat ook voor rust zorgt, zijn de uitzonderlijk lage energiekosten. In dit grootschalige gebouw wordt er verwarmd op stookolie. Dat loopt gemeenschappelijk, maar iedereen heeft wel caloribelmeters. En dat resulteerde in 2021 in 200 euro verwarmingskosten voor een heel jaar! Ja, dat lees je goed.
Verhuurd tot 2023
Het appartement wordt op dit moment verhuurd aan 780 euro per maand met een maandelijkse provisie van 140 euro. Het huurcontract loopt nog tot 1 augustus 2023. Enkel in onderling overleg met de huurder zou dit vervroegd opgezegd kunnen worden. Maar reikhalzend uitkijken naar zo’n mooie woonplek heeft ook z’n charme. Toch?
Kom intussen gerust al eens de Groenenhoek verkennen. Ga gezellig lunchen bij Café Josee, even naar de markt op woensdagochtend of een pintje pakken bij Bar Brul. In deze buurt vind je alles om een gezellig leventje te leiden. Toch nog honger naar meer? Dan wandel je de Singel over richting Zurenborg.
Verplicht autostaanplaats aan te kopen voor € 10.000.
Bemachtig jij het leukste panoramaplekje van de stad? Stuur snel een mailtje naar info@ugly.be!
Lees meer...
Algemeen
Categorie:Appartement
Verwarming:collectief, stookolie cv
Dubbele beglazing:Ja
Overzicht
Woonoppervlakte:85 m²
Aantal slaapkamers:2
Aantal badkamers:1
Renovatiejaar:2011
Algemene indeling
Kelder:Ja
Tuin:Nee
Terras:Ja
Inlichtingen
Bouwvergunning:Ja
Dagvaarding:Nee
Voorkoop recht:Nee
Certificaat elektriciteit:ja, conform
EPC:B
Bestemming:Juridisch
Overstromingsgebied:niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied
Interesse?
Het spijt ons. Deze woning werd reeds verkocht.