Van 't straat
221 m²
Huis
Droomhuis met oog voor detail in Berchem
In dit prachtige renovatieproject zijn kosten, noch moeite gespaard. De woning werd volledig onder handen genomen met een oogverblindend resultaat tot gevolg. Dit huis telt maar liefst 4 slaapkamers, 2 badkamers en één grote ruimte op de hoogste verdieping die jij zelf nog een bestemming mag geven. Denk al maar na of je er een thuis office, atelier, speelkamer of gewoonweg een tweede leefruimte van zal maken.
Tot in de puntjes
Dit huis werd met veel liefde gerenoveerd en tot in de puntjes afgewerkt. Er werd ook rekening gehouden met het milieu. Denk maar aan duurzame materialen, zonnepanelen, een verluchtingssysteem van Renson (Healthbox 3.0) enzoverder. Iedereen tevreden, toch?
Hartig genieten
Dat je hier hartig genieten kan, is overduidelijk. Zo kook je je lievelingsgerecht in de prachtige keuken met een Pietra di Cortado keukenblad. Een Pinterest keuken? Check!
De keuken is niet enkel stijlvol, maar ook handig. Zo is er een ingebouwde koelkast, diepvriezer, oven, vaatwasser en inductievuur aanwezig.
Waar je je lievelingsgerecht zal nuttigen, mag je zelf kiezen. Aan het kookeiland of aan de eettafel. Over een luxe dilemma gesproken!
Hartig genieten van je lievelingsgerecht kan ook in je übergezellige stadstuin met zicht op groen. De achtergevel werd afgewerkt met crépi en werd volledig geïsoleerd. Dat laatste gebeurde trouwens ook met de twee zijgevels.
Doordachte indeling
De strakke leefruimte met gaskachel bevindt zich op het gelijkvloers. Dat strakke gevoel wordt gecreëerd door de betonnen gietvloer die over het gehele gelijkvloers werd gegoten. Ook de prachtige stalen scheidingsdeur tussen de inkomhal en de leefruimte kan hier iets te maken mee hebben.
Op de eerste verdieping zijn er twee ruime slaapkamers, waarvan eentje is geüpgraded met een eigen douchekamer. Een apart toilet werd ook voorzien op deze verdieping.
De tweede verdieping heeft wederom twee slaapkamers in petto. Alsook hier is er een badkamer voorzien. Leuk weetje? Beide badkamermeubels worden nog afgewerkt met dezelfde steen als het keukenblad. Verder is er een ruimte voorzien waar je de wasmachine en droogkast kwijt kan. Nooit meer tot in de kelder met je vuile was, héu!
Als we dan nog één verdieping naar boven wandelen, komen we terecht in de nog niet bestemde kamer met tonnen licht. Alles is mogelijk hier, let your ideas flow!
Location, location, location
Het is een klassieker, maar een die de droom blijft van elke eigenaar. Het hart van Berchem is bruisender dan ooit. De omgeving leeft dankzij haar gezellige local-designer shops, de etnische winkels en de hippe bars zoals Brel, Somista en Cabagine. Ook café Rood-Wit loert om de hoek voor gezellige avonden.
De woning licht vlak bij scholen, winkels, openbaar vervoer, een velostationnetje, het centrum… Wil je graag een rustige wandeling maken? Dan kan je terecht in het gezellige Groen Kwartier met August en The Jane als troeven. Voor ieder wat wils.
Oké, nog even alles op ’n rijtje. Wat krijg je voor je geld?
Een volledig gerenoveerde woning van maar liefst 221 m² groot, 4 slaapkamers, 2 badkamers, een open ruimte, kelder en een stadstuin van 29 m².
Wat wil je nog meer? 😉
Wil jij hip, trendy en duurzaam wonen? Laat het ons weten via info@ugly.be of 03 309 10 10.
Lees meer...
Algemeen
Categorie:Huis
Verwarming:individueel, condensatie
Dubbele beglazing:Nee
Overzicht
Woonoppervlakte:221 m²
Aantal slaapkamers:5
Aantal badkamers:2
Renovatiejaar:2021
Algemene indeling
Kelder:Ja
Tuin:Ja
Grondopp:92
Oppervlakte tuin:29
Terras:Ja
Inlichtingen
Bouwvergunning:Ja
Dagvaarding:Nee
Voorkoop recht:Nee
EPC:B
Bestemming:Juridisch
Overstromingsgebied:niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied
Interesse?
Het spijt ons. Deze woning werd reeds verkocht.