Van 't straat
166 m²
Huis
Unieke, ruime woning in fiftiesstijl met 2 slaapkamers en romantische tuin
Een bijzondere, frivole parel. Zo kun je deze eigenwijze woning het best omschrijven. Hier adem je de jaren 50 in elke ruimte in. Via de gewelfde vormen, de draaitrap, de mooie houten vloer, de typische deuren en de pasteltinten. De tuin van dit karaktervolle huis in Borgerhout geeft er nog een extra romantisch tintje aan.
Fifties all over the place
Dat dit huis opmerkelijk is, ontdek je meteen als je binnenkomt. De mooie, gietijzeren, ronde trap in de ruime hal brengt je niet alleen terug in de tijd maar ook naar de eerste verdieping.
Op die 1ste verdieping vind je een giga leefruimte met mooie parketvloer. De grote raampartijen, de veranda waar veel licht binnenvalt én de kleurrijke keuken springen onmiddellijk in het oog. Om dat open gevoel te benadrukken, haalde de eigenaar het glas uit het raam tussen leefruimte en veranda.
De woonkamer is geen typisch rechthoekige ruimte. De gebogen muren creëren een uniek en speels effect, met als hoogtepunt een mooie golvende sierlijst met een hangend plafond waar verlichting in verwerkt zit. Een bijzondere plek voor een sfeervolle bar, bijvoorbeeld. Begin je verzameling boeken en spulletjes al maar uit de breiden: de houten schabben die de livingmuur flankeren are here to stay.
In de keuken word je instant vrolijk. De pasteltinten vliegen er in het rond – OMG check die poederroze SMEG-vaatwasser! Naast vintage overload, is de keuken ook uitgerust met een goeie oven en een groot gasvuur. De retrotegelvloer loopt verder door naar de veranda.
Eigenwijs leven
Je hebt het al door. Dit is geen doorsnee huis. Ook niet qua indeling. Het woongedeelte bevindt zich boven, het slaapgedeelte ligt beneden. Daar geven de 2 slaapkamers met hun mooie glas-in-loodramen uit op de charmante, brede tuin. ’s Morgens een frisse neus halen in de ochtendzon kost hier geen moeite. In de zomer maakt de blauwe regen die de gevel bedekt dat moment zelfs extra kleurrijk.
Ochtendstond heeft hier kleur in de mond. De blauwe mozaïektegeltjes en het zachtroze bad, toilet en lavabo’s maken je in 1, 2, 3 fris en monter. Dit huis baadt de hele dag door in het licht. ’s Morgens valt het binnen langs de achterkant, in de namiddag doe je je portie vitamine D op via de voorkant.
Wil je graag de puntjes op de i zetten in dit huis? Dan moet je nog de elektriciteit vernieuwen, het dak isoleren, hier en daar wat schilderen en dubbelglas voorzien in de slaapkamers en in de voordeur.
Rustig wonen en parkeren
Ook rond het huis heeft het leven een zacht kantje. Het rustige straatje ligt vlak bij de op- en afritten, het Te Boelaerpark vind je op wandelafstand en om de hoek doe je boodschappen bij Delhaize.
En dan is er nog één gegeerde troef aan dit huis: het heeft een garage. Je auto kun je erin of ervoor parkeren. Of, als je liever het huis nog wat uitbreiding geeft, maak je er een 3de slaapkamer of een atelier van.
Ben jij een vintage lover met een eigenwijs kantje? Wij horen er graag alles over via info@ugly.be!
Lees meer...
Algemeen
Categorie:Huis
Verwarming:condensatie
Overzicht
Woonoppervlakte:166 m²
Aantal slaapkamers:2
Aantal badkamers:1
Algemene indeling
Garages:1
Kelder:Ja
Inlichtingen
Dagvaarding:Nee
Voorkoop recht:Nee
Certificaat elektriciteit:ja, niet conform
EPC:E
Bestemming:Juridisch
Overstromingsgebied:niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied
Interesse?
Het spijt ons. Deze woning werd reeds verkocht.