Van 't straat
338 m²
Huis
Gigantisch, statig pand met tuin in felbegeerde Borgerhoutse buurt
Om dit enorm grote huis te omschrijven moeten we het woordje ‘en’ heel veel gebruiken. Here we go. En een tuin, en inpandige terrassen, en authentieke elementen, en veel lichtinval, en een garage, en een ideale ligging. Oh, en ook nog veel mogelijkheden want nu is het opgedeeld in 2 units, maar het kan ook een gigantische eengezinswoning zijn.
Te Boelaerpark, that says it all
Do we need to say more als we vertellen dat het Te Boelaerpark letterlijk op 3 minuten wandelen van je voordeur ligt? Nee, toch. Dan weet je meteen dat je in een van de meest felbegeerde buurten van Antwerpen zit. Naast dat zalige park om in te wandelen, joggen, picknicken, je kinderen naar school te sturen, zit je vlak bij de op- en afritten. Ook naar het stadscentrum gaan is a walk in the park.
De wijk zit vol gezelligheid, lekker veel buurtwinkels, maar ook plekjes om te lunchen of dineren. Even wat name dropping: Café José, Bloemberen, Table d’Ho, Gast, Bar Brul, Foxy. De lijst van te ontdekken plekjes is lang.
Oostgerichte en groene tuin
Binnenkomen doe je in een ruime inkomhal waar een blauwe hardstenen vloer de plak zwaait. Dat doet ie ook in de keuken en de eetkamer van de gelijkvloerse verdieping. In de superbrede leefruimte trekt de originele parketvloer meteen de aandacht. Of is het eerder de erker die, op alle verdiepingen trouwens, grote porties licht binnenlaat?
De living mondt uit in de keuken en zonnige veranda. Vanuit die veranda kom je via een trap in de grote, Oostgerichte stadstuin. Op het terras in bankirai kun je genieten van de groene oase die je omringt.
Je begreep het misschien al, dit is een bel-étage. En dat betekent: een garage! Die maakt, samen met de automatische poort, van parkeren een feestje. Op spullen hoef je niet te besparen. De drie opgedeelde kelderbergingen nemen de volledige oppervlakte van het huis in en zijn droog. Met dank aan de stevige betonstructuur.
Ruime duplex en groot appartement
De gelijkvloerse verdieping vormt nu samen met de 1ste verdieping een duplex. Van de drie kamers op de 1ste verdieping liggen er twee aan de voorkant. De ingemaakte kasten verraden dat eentje nu als bureau wordt gebruikt. Achteraan is er nog een ruime slaapkamer en verder nog: een grote badkamer, een bergplaats, een apart toilet en een inpandig terras.
De 2de verdieping is ingericht als een volwaardig appartement met twee slaapkamers, een keuken, een badkamer en ook weer een inpandig terras. Net zoals op de 1ste verdieping zorgen ook hier de mooie authentieke vloeren voor charme. Die statige charme was je natuurlijk al tegengekomen op de art-decotrap met houten wanden.
In elk van de twee units kan er een aparte gas- en elektriciteitsmeter geplaatst worden, maar je kunt het huis ook gebruiken als een indrukwekkende eengezinswoning. Er zijn bovendien ook nog eens zonnepanelen aanwezig. De ruimtes zijn er, het gebruik en de indeling zijn all yours.
Is ruim wonen op een zalige locatie jouw grote droom? Of koop je slim om te verhuren? Wij horen het graag via info@ugly.be!
Lees meer...
Algemeen
Categorie:Huis
Verwarming:condensatie
Overzicht
Woonoppervlakte:338 m²
Aantal slaapkamers:5
Aantal badkamers:2
Algemene indeling
Parkeerplaatsen:1
Kelder:Ja
Tuin:Ja
Grondopp:248
Inlichtingen
Bouwvergunning:Ja
Dagvaarding:Nee
Voorkoop recht:Nee
Certificaat elektriciteit:ja, niet conform
EPC:B
Bestemming:Juridisch
Overstromingsgebied:niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied
Interesse?
Het spijt ons. Deze woning werd reeds verkocht.