Van 't straat
130 m²
Appartement
Groots drie-slaapkamerappartement midden in het hart van Antwerpen
Ruimte, licht én rust midden, maar dan ook midden in bruisend Antwerpen. Onmogelijk? Bijna. Wij vonden een grootse parel met 3 slaapkamers en 2 badkamers badend in het licht op wandelafstand van de Rooseveltplaats én Park Spoor Noord.
Rust en licht middenin de bedrijvigheid
Je houdt van het stadsleven met een hoofdletter S, maar de volumeknop mag uit wanneer je thuiskomt? Dan ben je hier aan het juiste adres. Van hieruit wandel je naar de Rooseveltplaats, maar eens je de deur achter je dichttrekt, baad je in een oase van ruimte, licht én rust.
Een grootse parel
Deze ruime woonst van maar liefst 130 m² heeft metershoge plafonds en houten vloeren. Overal. Er zijn 3 ruime en lichte slaapkamers, 2 badkamers, de leefruimte bestaat uit twee delen, de open keuken baadt in het licht en bijna alle deuren zijn van glas.
Herenhuiselegantie met luxueus comfort
Dit appartement combineert de warmte en elegantie van een herenhuis met een heerlijke eigentijdse luxe. De keuken is tiptop geïnstalleerd met oven én stoomoven, een microgolfoven, 4 gaspitten op een prachtige rij en een vaatwasser. In de slaapkamers berg je spullen op in eigenwijze ingemaakte kasten en je hebt de keuze tussen een bad en douche. Er is een berging, een apart toilet en je neemt de lift wanneer jij dat wil.
Co-housing mogelijkheden
Geldt voor jou ‘sharing is caring’, dan kan je deze pracht ook moeiteloos delen. De slaapkamers liggen ruim uit elkaar en hebben elk hun eigen badkamer. Al de rest is groots, dat wist je al.
Midden in het hart van Antwerpen
Het is de perfecte thuis voor echte stadsmussen die graag midden in de bruisende stad wonen. Hier woon je op wandelafstand van de Rooseveltplaats en Park Spoor Noord, de UGC, het Centraal Station, de Meir, de De Keyserlei en alle rest.
Overdonderd? Mail ons op info@ugly.be en we maken een afspraak.
Lees meer...
Algemeen
Categorie:Appartement
Verwarming:individueel, gas
Dubbele beglazing:Ja
Overzicht
Woonoppervlakte:130 m²
Aantal slaapkamers:3
Aantal badkamers:2
Algemene indeling
Kelder:Ja
Inlichtingen
Bouwvergunning:Nee
Dagvaarding:Nee
Voorkoop recht:Ja
Certificaat elektriciteit:ja, conform
EPC:C
Bestemming:Juridisch
Overstromingsgebied:mogelijk overstromingsgevoelig gebied
Interesse?
Het spijt ons. Deze woning werd reeds verkocht.